Peurunka Tempo lähtöluettelo

Sarja Sukunimi Etunimi Seura/paikkakunta Jyväskieppi Jyväskiepin joukkue Master cup
11:00:00
11:00:30 1 N10 Kanervo Iiris Kensu x
11:01:00 2
11:01:30 3 M10 Kilpeläinen Pyry Kensu x junnukieppi
11:02:00 4 M10 Toivanen Juho CC Picaro Tampere
11:02:30 5
11:03:00 6
11:03:30 7 M12 Kanervo Eemeli Kensu x
11:04:00 8 N12 Kilpeläinen Pinja Kensu x junnukieppi

11:14:00 28 M14 Nykamb Leo P-P Tampere
11:14:30 29 M14 Hynynen Sakari HH 2000 x
11:15:00 30
11:15:30 31 N16 Rautiainen Petra CCH Racing
11:16:00 32 N16 Kilpeläinen Paju Kensu x junnukieppi
11:16:30 33
11:17:00 34 M70 Kuha Keijo CC Picaro x
11:17:30 35 M75 Pahkinen Erkki JYPS x
11:18:00 36
11:18:30 37
11:19:00 38
11:19:30 39 Nkunto Happonen Heljä Jyväskylä x Onerva Mäen koulun naiset
11:20:00 40 Nkunto Piili-Jokinen Tuija Jyväskylä x Onerva Mäen naiset
11:20:30 41 Nkunto Kilpeläinen Pihla Kensu x
11:21:00 42 Nkunto Kanervo Laura Jyväskylä x Onerva Mäen naiset
11:21:30 43
11:22:00 44
11:22:30 45
11:23:00 46
11:23:30 47 Mkunto Hakkarainen Teemu Laukaa
11:24:00 48 Mkunto Kalle Sumelles JKL x Mä En Jaksa
11:24:30 49 Mkunto Mynttinen Jussi KuoPyS
11:25:00 50 Mkunto Tiikkainen Osmo Sukevan-Kisa
11:25:30 51 Mkunto Happonen Aaro JYPS x
11:26:00 52 Mkunto Kotamäki Leevi Jyväskylä x Mä En Jaksa
11:26:30 53 Mkunto Mikko Ukkonen tikkakoski
11:27:00 54 Mkunto Hirvinen Jukka-Pekka Jyväskylä x Onerva Mäen koulun miehet
11:27:30 55 Mkunto Välivaara Riku Jyväskylä x Mä en jaksa
11:28:00 56 Mkunto Minkkinen Mika Jyväskylä x Onerva Mäen koulun miehet
11:28:30 57 Mkunto Maukonen Jani JYPS x
11:29:00 58
11:29:30 59
11:30:00 60
11:30:30 61 M65 Oinonen Timo KuoPyS x Kensu
11:31:00 62 M65 Saarinen Hannu HyPy
11:31:30 63 M65 Vaara Kari JYPS x
11:32:00 64
11:32:30 65
11:33:00 66
11:33:30 67 M60 Jurvanen Väinö CC Picaro x
11:34:00 68 M60 Kääpä Lasse Kuusankosken urheiluseura x
11:34:30 69 M60 Väisänen Aimo Kensu x Nitroteam
11:35:00 70 M60 Rissanen Juhani KuoPyS
11:35:30 71 M60 Retulainen Elias JYPS/Kensu x KOPLA
11:36:00 72 M60 Muilu Matti Tampereen Pyörä-Pojat x
11:36:30 73 M60 Mäentaus Jukka Säkylän Yritys x
11:37:00 74 M60 Kivelä Leevi CCH x
11:37:30 75 M60 Luoma Hannu Kensu x K-Pau
11:38:00 76 M60 Hyvärinen Raimo k-pau x k-pau
11:38:30 77 M60 Hyvönen Kari CC Picaro x
11:39:00 78
11:39:30 79
11:40:00 80 M55 Lipsonen Oiva CC Picaro x
11:40:30 81 M55 Hyvönen Hannu Team-Nitro x Team Nitro
11:41:00 82 M55 Puurunen Pekka LaPy x
11:41:30 83 M55 Mörö Pertti Pyörä Union, Tampere x
11:42:00 84 M55 Ilmavirta Keijo K-Pau x K-Pau
11:42:30 85
11:43:00 86
11:43:30 87 M-50 Utriainen Urpo JYPS
11:44:00 88 M-50 Toropainen Jari YIT-rakennus x YIT-rakennus
11:44:30 89 M-50 Myyryläinen Jussi YIT-rakennus x YIT-rakennus
11:45:00 90 M50 Vuorinen Veikko Kensu x K-PAU
11:45:30 91 M50 Kainulainen Arto KuoPyS Kuopio
11:46:00 92 M50 Riddar Harry Närpes Kraft Cykelförening rf x
11:46:30 93 M50 Lipsonen Allan CC Picaro / Se Joku
11:47:00 94 M50 Vikars Stig-Erik Närpes Kraft Cykelförening rf x
11:47:30 95 M50 Aho Pekka CC Picaro x Team Nitro
11:48:00 96 M50 Seppänen Timo Espoo
11:48:30 97 M50 Ilvessuo Vesa x Team Nitro
11:49:00 98 M50 Järvinen Seppo CC Picaro
11:49:30 99
11:50:00 100
11:50:30 101 M45 Savola Raimo KuPys
11:51:00 102 M45 Varis Janne Palokka x KPAU
11:51:30 103 M45 Paananen Tommi JYPS x
11:52:00 104 M45 Tervala Mika LaPy x
11:52:30 105 M45 Iitti Jukka YIT-rakennus x YIT-rakennus
11:53:00 106 M45 Korhonen Marko JYPS_KENSU x Kopla
11:53:30 107 M45 Toivanen Timo-Jaakko CC Picaro Tampere
11:54:00 108 M45 Hynynen Esa HH 2000 x
11:54:30 109 M45 Ruokonen Juha CC Picaro
11:55:00 110
11:55:30 111
11:56:00 112 M40 Joensuu Mikko KuPys
11:56:30 113 M40 Happonen Jarkko Jyväskylä x Landis+Gyr
11:57:00 114 M40 Svart Rainer YIT-rakennus x YIT-rakennus
11:57:30 115 M40 Salmela Juha Laukaa x Kopla
11:58:00 116 M40 Nurmela Pasi OTC Kensu x
11:58:30 117 M40 Kolehmainen Jari PK-Team
11:59:00 118 M40 Forsström Markus IK-32 x
11:59:30 119
12:00:00 120
12:00:30 121 M30 Hanhela Jani OTC x
12:01:00 122 M30 Lahtinen Ilpo Riihimäki
12:01:30 123
12:02:00 124
12:02:30 125 N40 Kilpeläinen Tuija Kensu
12:03:00 126 N40 Korpijärvi Kirsi Jyväskylä x HiMan Mimmit
12:03:30 127
12:04:00 128
12:04:30 129 Nyl Laine Tanja StaminaTC/Jyväskylä x HiMan Mimmit
12:05:00 130 Nyl Kiljunen Anne Jyväskylä x HiMan Mimmit
12:05:30 131 Nyl Yrjölä Ulla Muurame x Landis+Gyr
12:06:00 132
12:06:30 133
12:07:00 134 Myl Kinnunen Verneri CC Picaro
12:07:30 135 Myl Tarkiainen Esa x Landis+Gyr
12:08:00 136 Myl Almqvist Pertti JYPS
12:08:30 137 Myl Ruostetsaari Timo PyöRi
12:09:00 138 Myl Turunpää Veikko Tikkakoski x
12:09:30 139 Myl Heinonen Pasi Valkeakoski x
12:10:00 140 Myl Toivanen Joona CC Picaro
12:10:30 141 Myl Jaatinen Juuso Lappeenrannan Pyöräilijät
12:11:00 142 Myl Hyppönen Petri OTC
12:11:30 143 Myl Tomi Lehtola Jyväskylä x
12:12:00 144 Myl Yrjönen Janne-Pekka JYPS
12:12:30 145 Myl Leppämäki Marko Jurvan Voima
12:13:00 146 Myl Kouko Jarmo KOPLA x Kopla
12:13:30 147 Myl Miettinen Matti Joutsa
12:14:00 148 Myl Valjus Juha-Matti Jyväskylä x Landis+Gyr

 

Pahoittelen listan epeselkeää ulkoasua.

T: Niko Åhlgrén